Radius: Kapalı
Radius:
km Set radius for geolocation
Arama Yap

Buderus Kombi Fiyatları

Buderus Kombi Fiyatları

Kombi dendiğinde ilk akla gelen markalardan biri Buderus olmaktadır. buderus kombi sahip olduğu üstün teknoloji ve çeşitleri ile her kesime hitap etmeyi başarmıştır.

Performans gücü yüksek olan bu kombiler sahip oldukları özellik itibari ile de enerji ve ücret bakımından size tasarruf sağlarlar. Kombi çeşitleri bakımından yoğuşmalı kombileri bulunan markanın 4 adet kombi modeli mevcuttur.

Bu modeller; Logamax plus GB172i, Logamax plus GB062, Logamax plus GB012, Logamax plus GB072 olmaktadır.

Yüksek konfor ve düşük yakıt tüketimi için bu modellerden en uygun olanını tercih edebilirsiniz. En dayanıklı ve sorunsuz kombi için Buderus kombi çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Buderus Kombi Fiyatları

Kalitesi ve dayanıklılığı işe bilinen üstün teknolojiye sahip olan Buderus kombi fiyatları yukarıda yer alan modellerin özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

Buderus Kombi Fiyatları

Buderus Kombi Fiyatları

Bu konuda kendiniz için hem fiyat hem e özellik bakımından en uygun olan kombiyi seçmeniz önem taşır. Buderus kombi fiyatları ortalama olarak 2.500 TL ile 4.500 TL arasında farklılık gösterir.

Minimum ve maksimum şekilde bu fiyatlardan oluşan kombilerin fiyatlarını sahip oldukları yüksek teknolojik güçleri gösterir.

Kredi kartı ile taksit yaparak bu üstün performansa sahip olan kombileri uygun ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Tercih edeceğiniz kombinin boyutlarını da kombinizi koyacağınız alanının boyutlarına göre almanız gerekir. Bu konuda marka boyutları ayrıntılı bir şekilde size sunar.

Buderus Yoğuşmalı Kombi

Buderus yoğuşmalı kombi modelleri üstün yoğuşma teknolojisine sahiptir.

Korozyona dayanıklı olan ve özel bir alüminyum-silisyum alaşımından elde edilen yapısı ile hem baca gazı hacmi azaltılmakta hem de baca gazı sıcaklıkları çok düşürülmektedir.

Sunmuş olduğu bir diğer avantajda su buharı yoğuşturarak baca gazında bulunan enerjiyi dışarı atmaması olmaktadır.

Üstün yoğuşma teknolojisine sahip olan Buderus yoğuşmalı kombi modelleri bu teknolojisi sayesinde yüksek enerji verimi elde edilmesini ve yakıt giderlerinin minimum düzeyde olmasını sağlar.

Buderus yoğuşmalı kombi çeşitleri bakımından 4 e ayrılmaktadır.

Buderus kombi modellerinin hem fiziksel özellikleri hem de performansları birbirinden farklılık gösterir.

Buderus Kombi Servisi

Buderus kombi diğer marka kombiler arasında en fazla dayanıklılığa sahip ve en sorunsuz kombiler olmaktadır. Fakat her kombinin çalışma prensibi aynıdır ve zamanla da bakıma ihtiyaçları vardır.

Unutulmamalıdır ki kombilerin düzenli aralıklar ile bakımının yapılması hem kombinizin ömrünü uzatacak hem de size maddi anlamda tasarruf oluşturacaktır.

Bu nedenle Buderus kombi servisi size 7/24 hizmet vermektedir.

Kombinizde herhangi bir bozukluk veya performans düşüklüğü görüyorsanız hemen bizleri arayarak Buderus kombi servisi almak istediğiniz söyleyebilirsiniz.

Yıllardır bu konuda tecrübeli olan ekibimiz gerekli olan araç-gereç ile adresinize gelecek ve kombinizin bakımını kısa sürede sağlayacaktır.

Sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilir ve aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir