Radius: Kapalı
Radius:
km Set radius for geolocation
Arama Yap

Bosch Kombi Fiyatları

Bosch Kombi Fiyatları

Isıtma teknolojisinde Avrupa’da lider marka olan Bosch, farklı alanlarda konforlu bir şekilde kullanılabilecek nitelikte kombiler sunuyor.

Bosch kombi çeşitleri müstakil evler ve apartman dairelerinin yanı sıra iş merkezlerinde, spor salonlarında, hastanelerde ve alışveriş merkezlerinde kullanılabiliyor.

Geniş ürün yelpazesi ile dikkat çeken Bosch kombi bu alanlar için sunduğu çözümlerde enerjiyi verimli bir şekilde kullanmayı mümkün kılan tasarruflu çözümler getiriyor.

Duvar tipi Bosch kombi cihazlarının enerji tasarrufu sağlayan tasarımı ile bir yandan ihtiyaçları maksimum ölçüde karşılamak mümkün olurken öte yandan çevre korunmuş oluyor.

Bosch kombi çeşitleri temel olarak konvansiyonel kombiler ve yoğuşmalı kombiler olarak çeşitlere ayrılıyor.

Bosch Kombi Fiyatları

Bosch kombi fiyatları cihazın konvansiyonel ya da yoğuşmalı tipte olmasına, duvar tipi olup olmamasına göre değişiklik gösteriyor.

Bosch Kombi

Bosch Kombi

Ayrıca her bir grup için Bosch kombi fiyatları modelin sahip olduğu özelliklerin farklılığı bakımından farklılaşıyor. Detaylı bilgiyi web sitemizden alabilirsiniz.

Bosch Kombi Servisi

Bosch kalitesi ile tüketicilerle buluşmasına karşın kombiler zamanla kullanıcıların kendi hatalarından kaynaklanan sebeplerle bozulabiliyor ya da cihazın tasarımında kullanılan parçaların ömrünü doldurması halinde çeşitli arızalarla karşılaşılabiliyor.

Bu durumda oluşan sorunları gidermek üzere Bosch kombi servisi çağırmanızda yarar var.

Zira Bosch kombi servisi yerine deneyimsiz ve yeterli teknik bilgiye sahip olmayan kişiler eliyle yapılacak müdahaleler cihazınızın tamamıyla kullanılamaz hale gelmesi riskini barındırıyor.

Bosch Yoğuşmalı Kombi

Bosch yoğuşmalı kombi çeşitleri, sahip olduğu yoğuşma teknolojisi sayesinde yüzde 109’a varan oranlarda yüksek bir verimliliği çok düşük gaz tüketimi ile elde etmenize olanak veriyor.

Bosch yoğuşmalı kombi çeşitlerinde yakıt tasarrufu ve enerji verimliliği sağlamak üzere alüminyum silisyum alaşımlı özel üretim döküm eşanjör kullanılıyor.

Bu cihazlarda verimli çalışmayı temin eden geniş modülasyon aralığı bulunuyor. Bu grupta 28,35 kw sıcak su ve 24,30 kw ısıtma kapasitesi ile değişik büyüklüklere sahip alanlarda çözüm arayanlara Condens 7000i W kaliteli ve ekonomik bir alternatif olabilir.

Uygun ölçülerde ve az yer kaplayan bir cihaz arıyorsanız aynı ısıtma ve sıcak su kapasitesini siyah ve beyaz renkleri ve şık görünümü ile Condens 7000i W’yi düşünebilirsiniz.

Kompakt tasarım arayanlara hitap eden bir başka model olan Condens 2500 W ise anlık su ısıtma ilkesi ile her an kullanıma hazır sıcak suya sahip olmanızı sağlıyor.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Bosch yoğuşmalı kombi fiyatları modeller arasında önemli ölçüde değişiklik gösteriyor. 2500 W Bosch Condens kombiye 3.150 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Montaj kolaylığı sunan ve kompakt tasarımı ile az yer kaplayan bu modelde sabit sıcaklıkta suyunuz musluğu her açtığınızda hazır oluyor.

Daha ileri bir teknoloji sunan modellerde ise Bosch yoğuşmalı kombi fiyatları biraz daha yükseliyor.

Bosch Condens 7000i modeline 4.900 TL’ye, 35 kw Bosch Comfort Condens’e ise 5.750 TL’ye sahip olabilirsiniz. Condens 7000i modern tasarımı ile dikkat çekerken siyah renk alternatifi ile ısınmaya estetik bir çözüm getiriyor.

Bosch Comfort Condens ise ısıtma ve sıcak su kapasitesinin diğer modellere kıyasla daha yüksek olması ile öne çıkıyor.

Bu modelde her iki işlev için de 30,35 kw kapasite bulunuyor. Üstelik bu modelde gürültü engelleme sistemi etkin bir şekilde çalışıyor ve bu model 36/38 dB(A) seviyesinde oldukça sessiz bir şekilde kullanılabiliyor.

Çevreci özelliği ile dikkat çeken Comfort Condens modelinde çocuklar için emniyet kilidi bulunuyor.

Bosch Kombi Arıza Kodları

Bosch kombi arıza kodları modeller arasında farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle ekranda bir kod belirdiğinde servisle irtibat kurarak destek istemenizde yarar var.

Bununla birlikte Bosch kombi arıza kodları hakkında genel bilgilere sahip olursanız servis gelmeden önce birtakım önlemler alarak kombinizi koruyabilirsiniz.

Burada sizin için birkaç arıza kodu örneği ve muhtemel arıza nedeni hakkında bilgilere yer veriyoruz. Bunun dışında da birçok kod bulunuyor.

Kombinizde A7 arızası ile karşılaştıysanız sıcak su kullanım sensöründe problem olduğu anlamına geliyor. Bu durumda borular nemlenmiş ya da kablolar kısa devre yapmış olabilir.

B1 arızası görülüyorsa kod anahtarının algılanmadığı anlamına geliyor ve kod anahtarının doğru bir şekilde yeniden takılması ve numarasının kontrol edilmesi gerekiyor.

Fan motoru işlevsiz kaldığında C6 arızası görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir