Radius: Kapalı
Radius:
km Set radius for geolocation
Arama Yap

Ariston Kombi Fiyatları

Ariston Kombi Fiyatları

Isınma ve sıcak su temini için kullanılan en yaygın cihazlar arasında yer alan Ariston kombi çeşitleri uygun fiyatları ile ilgi görüyor.

Kaliteli ve verimli çalışmanın İtalyan tasarımı ile bir araya geldiği Ariston kombi modellerinde tüketiciyi memnun eden uygun fiyatlardan alım yapmak mümkün oluyor.

İtalyan firmaları arasında köklü bir geçmişe sahip olan Ariston tarafından üretilen kombi modellerinde alternatif mekanlarda kullanılabilecek çözümler sunuluyor.

Geniş bir ürün yelpazesi bulunan Ariston kombi  ülkemizde de dünya genelinde de tercih ediliyor. Yoğuşmalı kombi kullanmak isteyenler de makul fiyatlarla Ariston kombi çözümlerini değerlendirebiliyor.

Ariston Kombi Fiyatları

Ekonomik kombi modelleri arasında öne çıkan Ariston kombi fiyatları modellerin hermetik, konvansiyonel ya da yoğuşmalı olmasına ve modellerin sahip olduğu ilave özelliklere göre farklılık gösteriyor.

Ariston Kombi Fiyatları

Ariston Kombi Fiyatları

1.919 TL’den başlayan fiyatlarla Ariston kombilere sahip olabilirsiniz.

Ariston Genus Serisi için ise enerji kapasitesine bağlı olarak 2.280 TL ya da 2.400 TL ödemeniz gerekebilir.

Ariston kombi fiyatları Class One ve Alteas serilerinde de alternatif özellikli modellere göre değişiklik gösteriyor.

Ariston Kombi Servisi

Ariston kombinizin ekranında bir arıza kodu belirdiğinde Ariston kombi servisi ile irtibata geçmenizde ve uzman gözüyle cihazınızı kontrol ettirmenizde yarar var.

Cihazınızın durumuna göre parçaların onarımı ya da değişimi Ariston kombi servisi tarafından gerçekleştirildikten sonra cihazınızı güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ariston Kombi Arıza Kodları

Ariston kombi arıza kodları içinde yer alan 101 kodu kombinizin aşırı ısınmasından dolayı görülüyor ve cihazı bir süre kapalı tutup açtığınızda ortadan kalkabiliyor.

Ariston kombi arıza kodları arasında yer alan 103-107 arası kodlar ise cihazın su durumu ya da içindeki sirkülasyonla ilgili olarak ortaya çıkıyor.

110 nolu arıza, ısıtma sensöründe temassızlık ya da kısa devreden kaynaklanan bir sorun olduğunda ortaya çıkıyor.

Kombinizin dış sensörlerinde bir sorun söz konusu ise 114 kodlu arıza meydana gelebiliyor. Bunun dışında sıcak su sensöründe, tanktaki su seviyesinde, elektronik devrelerde ya da diğer parçalarda arıza oluşması durumunda farklı kodlarla karşılaşılabiliyor.

Ariston Kombi Modelleri

Ariston kombi modelleri arasında öne çıkan Genus One serisi 20.000 ve 26.000 ile 30.000 kcal enerji kapasitesine sahip modelleri ile tüketicilerin kullanımına sunuluyor.

Yoğuşmalı Ariston kombi modelleri arasında yer alan Genus One serisinde XtraTech adı verilen ısı eşanjöründen yararlanılıyor. Bu yeni tasarım ve teknoloji sayesinde daha yüksek bir enerji verimliliği elde edilebiliyor.

Ayrıca bu eşanjör tasarımı genişletilmiş boru yapısı ile kombinin tıkanması ya da basıncının düşmesi gibi sorunları önlemeyi hedefliyor.

Genus modelleri enerji bakımından A+ sınıfında yer alıyor. Full modülasyonlu fanların bulunduğu modeller, daha iyi bir yanma performansı için hava akışını doğru yönlendirme prensibiyle çalışıyor.

Bu cihazlarda susuz çalışma ve düşük basınca karşı bir önlem olarak basınç anahtarı yer alıyor. Cihazda bulunan Coomfort modu sayesinde sıcak su anlık elde edilebiliyor.

Bu sayede hem konforlu hem de tasarruflu bir kullanım mümkün olabiliyor. Cihazın dokunmatik ekranda geniş bir konumda yer alan akıllı menüsü kolayca kullanılabiliyor.

Bu ekrandan periyodik bakım hatırlatması ve arıza bildirimi de yapılıyor. İzolasyonlu bir yapıyla tasarlanan Genus modelleri süper sessiz çalışıyor ve BusBridgeNet özelliği ile cihazı ve cihazla bağlantılı sistemleri kontrol etmeye olanak veriyor.

XtraTech, BusBridgeNet, geniş dokunmatik ekran özellikleri Alteas One Net modelinde de bulunuyor.

Cares Premium modeli yüzde 35’e varan oranda enerji tasarrufu sağlarken LCD ekranı ile kolay bir şekilde kullanılabiliyor ve kompakt boyutlar sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir